Apie

Teisės sritis mane sužavėjo nuo pat pirmos studijų dienos, todėl nekantriai laukiau kada būsiu tikras teisininkas. Studijoms įpusėjus, pradėjau teikti nemokamą teisinę pagalbą žmonėms socialiniame tinkle, tokiu būdu stengiausi labiau save realizuoti, nes žinojau, teisininkai mokosi visą gyvenimą.

Studijų metu ir kurį laiką po studijų baigimo teko dirbti teisininku įmonėse. Dirbau žvalgybinį darbą, teisinį darbą teisėsaugos institucijose. Bet net ir tuo metu norėjau dirbti tiesiogiai su žmonėmis, išgirsti jų problemas ir padėti jas išspręsti ir taip atsirado Dlaw.

Šiuo metu taip pat esu Radviliškio rajono ūkininkų sąjungos teisininkas.

Akademinį laipsnį ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų numeriai:

TM Nr. 001313 | BKD Nr. 016669 | MGD Nr. 01755

Darius

NORIU TRUMPAI PAPASAKOTI KELIS SVARBIUS DALYKUS

Pirmiausia, papasakosiu ką galėsite rasti mano internetiniame portale. Antra, trumpai pristatysiu, kas apskritai yra teisininkas – juristas ir kuo jis skiriasi nuo advokato.

Neverta slėpti, kad kasdieniniame gyvenime pasitaiko tikrai nemažai situacijų, kai tam tikroms susidariusioms problemoms teisininkas nereikalingas. Pasitaiko ir tokių situacijų, kai jis reikalingas labai ribotai, tiesiog nukreipti tinkama linkme. Taip pat yra atvejų kai pakanka paskambinti ar susisiekti elektroniniu paštu su valstybinėmis institucijomis ir įstaigomis, kurios irgi iš dalies gali atsakyti į rūpimus klausimus.

Dėl šiais laikais lengvai pasiekiamos informacijos gausos, žmonės vis aktyviau pradeda domėtis savo teisėmis. Ir nors informacija labai lengvai pasiekiama, tačiau jos kiekis yra toks didelis, kad pusė jos yra nenaudojama, pasenę.  Tarp tokios informacijos gausos žmonės ne visada sugeba atsirinkti, kas tinkama ir vistiek naudoja ir pasenusią informaciją. Taigi, galime kalbėti apie tokias situacijas, kai paskaičius senos, neaktualios informacijos priimami svarbūs sprendimai. Jų pasekmės dažniausiai būna neigiamos, nes buvo vadovaujamasi netinkamais šaltiniais. Tokiais atvejais teisininkas ir yra reikalingas.

Kad tokių situacijų būtų kuo mažiau,  patariu skaityti mano rašomus straipsnius, kuriame bus apžvelgiamos pačios aktualiausios temos arba galite sekti mane socialiniame tinkle Facebook. Ten rasite visą reikiamą ir naudingą informaciją jau susisteminta, pažymėti svarbiausi ir problematiškiausi aspektai. Jeigu teisinis reglamentavimas keičiasi, informacija bus atnaujinama. Gausite patikimą informaciją iš patikimo šaltinio. Labai tikiuosi, kad ši informacija padės atsakyti  į didžiąją dalį rūpimų klausimų, jeigu ne, visada galite kreiptis individualiai.